System Pregnabit umożliwia rejestrowanie zapisów KTG w dowolnym miejscu oraz o dowolnym czasie, zwłaszcza w warunkach domowych. Na system Pregnabit składa się mobilne urządzenie KTG oraz usługa Medycznego Centrum Telemonitoringu (MCT), w którym wykwalifikowany personel medyczny na bieżąco analizuje napływające zapisy KTG, oraz bezzwłocznie kontaktuje się z Pacjentkami.  W przypadku prawidłowych wyników zostają one informowane za pomocą wiadomości SMS, że zapis badania jest w normie. Natomiast w sytuacji zapisów nieprawidłowych personel Medycznego Centrum Telemonitoringu uruchamia stosowne procedury medyczne, włącznie z wezwaniem ambulansu. 

Pregnabit jest urządzeniem zapewniającym pełną usługę medyczną, z którego pacjentka może korzystać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Produkt jest przeznaczony dla kobiet w trzecim trymestrze ciąży, o ile lekarz nie zaleci inaczej.

Wypożyczysz Pregnabit za pośrednictwem naszego sklepu, opłać zamówienie i nie martw się o nic więcej, my bezpłatnie za pośrednictwem kuriera DPD dostarczymy Ci je w przeciągu 48 godzin! Po zakończeniu użytkowania, skontaktuje się z Tobą położna w celu umówienia terminu przyjazdu kuriera po odbiór KTG Pregnabit. Dostawa oraz zwrot urządzenia jest darmowy. Usługa dostępna na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.